Server Bilgileri

Server Adı :

1-99 Emek AllianceMT2 Yeni adresimiz

Zorluk : Emek
Durum : Sunucu Açık
E.Tarihi : 17-06-2020 01:25
Puan : 0 Oy
Okunma : 0
ads

Paylaş

Server Tanıtımı

alliancemt2.com    adresimiz..

Merhaba arkadaşlar!
17/06/2020 20:00 tarihinde açılacak Alliancemt2 isimli 1-99 orta emek serverimize hepinizi bekliyoruz!
Klasik bildiğimiz emek serverlerdan daha farklı bir server ile hizmetinizdeyiz. Amacımız klasik 1-99 kâr güden serverlar gibi olmak değil. Sizler ile birlikte eğlenceli vakit geçirip bu virüs günlerinden keyif almaktır.
Standart emek server tarzı droplarımız aynıdır. Katakomb Azrail'inden ve Mavi Ejderha'dan düşen ot ve pul pençelerle dönüşümlerimizi sağlayabiliyor olacağız.
Dolunay Kılıcı ve Kırmızı Demir Pala gibi farm eşyaları NPC'lerde sizler için konumlandırılmış olup 2. köy için metin droplarımız her zaman yüksek olacaktır. Çoğu oyuncunun bilmediği bilenlerin ise herkesten basitçe çok önce geçebileceği kule bugu serverimizde ÇÖZÜLMÜŞTÜR. Şeytan Kule'sinde bulunan katil metinlerinden düşen eşyalar diğer metinlere bakış çok daha azdır.
Nesne market üzerinden kâr gütmeyerek kazanılan bütün para ile sizler ile daha fazla keyif almak için bolca reklam yapılacak ve her hafta WS ve Lonca Turnuvası düzenlenecektir. Şimdilik belirlenen ödüller Ws Turnvası için 200 TL Lonca Turnuvası için ise 500 TL'dir.

Yorumlar