Catacomb canavarlarına hangi efsunlar işler

Merhaba Dostlar ;

Bugün ki makalemiz de sizlere daha önce ki makalelerimizde tanıtmış olduğum Catacomb nasıl yapılır makalesinin ardından bu gün ki konumuzda da bu metin2 tarihinde yeni boy gösteren Catacomb için hangi efsunların yararlı olduğu hakkında bir makale yazacağım. Şunu belirteyim metin2 pvp serverler de bu anlattıklarımızın garantisi yoktur.

Öncelikle biliyorsunuz ki catacomb'da bir sürü slot var hepsi de bir birinden ayrı slotlar. Toplam olarak catacomb da 26 adet slot bulunmaktadır. Bunlar Cehennem bekçileri, köpekler, zombiler vs.vs. Bu 26 çeşit slot içerisinde de 4 adet boss bulunmakta ancak bu serverinize göre değişir çünkü bazı server'lar da Dr. House bulunmamakta. Bu tür serverlar'da bulunan bosslar sırasıyla şunlardır ; Tartarus - Kharon - Azrail. Bu slotlar ve bosslar için hangi efsun işler ? Bu gün ki konumuzda işte sizlere bunun hakkında bilgilerindirme yapacağım.

Bilezik ; Ölümsüzlere karşı güç , şeytanlara karşı güç , Max HP, delici vuruş şansı ve %10 hasar hp ile absorbe.

Kask ; Ölümsüzlere karşı güç , şeytanlara karşı güç , Zehirleme şansı , %10 hasar hp ile absorbe, Yarı insanlara karşı güç ( bazı slotlara işlev gösteriyor )

Kalkan ; Ölümsüzlere karşı güç , şeytanlara karşı güç , Güç , Yakın Dövüş saldırıları bloklama şansı , Yarı insanlara karşı güç ( bazı slotlara işlev gösteriyor )

Silah ; Silahınız mutlaka 75 level veya 30 level ortalama içeren bir silah olsun ve bu silahınız da getirebiliyorsanız ; ölümsüzlere karşı güç , şeytanlara karşı güç getirseniz kâfidir.

Küpe ; Ölümsüzlere karş güç , şeytanlara karşı güç , yarı insanlara karşı güç , %20 kat item düşürme şansı, diğer efsunlar keyfinize kalmıştır.

Evet arkadaşlar bu efsunları kullanarak catacomb çıkmak isterseniz bu efsunlu itemler ile catacomb'u çok basit ve güzel şekilde bitirir, elde etmek istediğiniz bütün itemleri de kısa sürede bu şekil de elde edebilirsiniz.

Paylaş

Yorumlar