En iyi derece kasılan haritalar

Evet dostlar merhabalar bugün de tekrardan sizlerle birlikteyiz. Sizlerle birlikte olduğumuz her anı çok seviyoruz ekip olarak. Sizlerle ilgilenmek sizlerin kafasında oluşan soru işaretlerine ekip olarak çözüm bulmak bunlarla ilgilenmek ve sizlere yardımcı olmak inanın ki bizleri çok mutlu ediyor. Sizlerden tek isteğimiz var eğer ki kafanıza takılan en ufak bir soru olursa direk olarak ekibimize bildirin ve bizler de sizler için yepyeni araştırmalar ile sizlerin yardımınıza koşalım arkadaşlar. Bugün de sizlerden gelenler arasında bulunan metin2 tr sunucusu oyuncumuzdan gelen bir konu ile sizlere tekrardan bilgilendirmeler yapacağız. Evet arkadaşlar bugün sizlere metin2 tr ve metin2 pvp emek serverler de en iyi derece nerede kasılır diyerekten bilgilendirmeler yaparak sizlerin huzurunda bu konuya da noktayı koyacağız.

 

Bilindiği üzere metin2 tr de daha çok olarak rastladığımız bir olaydır karakterlerin derecesinin önemi. Çünkü karakter derecesi ciddi olarak önemli ve gösteriş olarakta çok güzel görüntüler sergiler. Örnek verecek olursak Kahraman derecesi oldukça hoş ve güzel görünen bir derecedir. Ve mavi çelik takan oyunculara kendisi de mavi olduğu için gayet hoş bir görüntü sergiliyor. Bütün oyuncuların ara sıra sıkıntısını çektiği derece yüzünden bir çok itemlerini kayıp ettikleri olayların olduğu bu derece konusunda artık sizleri sıkıntıdan Metin2 pvp serverler ekibi kurtaracak! Şimdi isterseniz sizler için yaptığımız araştırmalar sonucu nerelerde kolaylıkla derece kasabileceğiniz hakkında ki bilgilendirmeleri yaparak bu konuyu bitirelim.

 

Öncelikle derece kasmak istiyorsanız bir çok şekili vardır bunun. Millet genel olarak karakterini şehrin ortasına pazar açarak kasmaya çalışıyorlar ancak bilmiyorlar ki şehrin içinde açtığınız pazarlar sizlere derece sağlamaz :) bu da big ekstra bilgi olarak sizlerde kalsın. Eğer ki pvp serverler karakterinize derece kasmak istiyorsanız boş bir alanda kimsenin gelmeyeceğiz bir alanda pazar açarak bekleyebilirsiniz gayet hızlı derece kasıyor pazarlar. Bu da olmaz derseniz eğer kule çıkmalısınız. Her bir kule çıkışınızda yaklaşık olarak 5 ve 8 bin arasında derece kasabilirsiniz. Slot çokluğundan dolayı ölürseniz eğer eşyanızın yere de düşme olasılığı var aklınızda bulunsun.

Paylaş

Yorumlar