Metin isim seçmenin yararları

Biliyoruz ki hepimiz zamanın da bir metin2 serverin de oynamışızdır.. Evet bunun bize getirmiş olduğu bir çok tecrübeler var.. Bunun yanı sıra bazı oyunculara da metin2 sayesin de gelen bir popülerlik var.. Oyun da ki düzeniniz oyun içerisin de ki oyunculara karşı yapmış olduğunuz davranışlar gibi aklınıza gelecek olan bütün olaylar her zaman size + puan olarak geri dönüş sağlamaktadır ve bundan sonra ki olaylarda da sağlayacaktır.. Bunu bu şekil bilerek oyunlarınızı bundan sonra bu şekili pvp serverler de aklınıza getirirek oynamanızı tavsiye ederim sizlere..

 

Evet arkadaşlar bütün oyuncuların hayalini kurduğu şeydir ; Oynadığı metin2 pvp serverler de ya da metin2 tr de her oyuncu tarafından bilinen bir oyuncu haline gelerek herkesin gördüğün de etrafına toplandığı bir oyuncu olmayı ya da her hangi bir metin2 pvp server de aynı oyuncunun adına açılan hesaplar olması.. Her hangi bir metin2 pvp servere girsek kayıt olup oyunu indirsek ve yeni oyuncu oluşturmaya çalıştırdığımız da şuan piyasa da 'Bu isim zaten başkası tarafından kullanılıyor' uyarısını alabileceğimiz sınırlı sayı da ünlü nickler var ancak şuan son zamanlar da kendisini iyice tanıtan ve her server de ciddi ciddi adının geçtiği PowerShoot nicki ile Özgür Işık'ı görüyoruz.. Kendisinin oynadığı serverleri sürekli youtube kanalın da görüyoruz zaten ve diğer dışarı da kalan yüzlerce serverin hepsin de arkadaşın nicki kullanılıyor ve bu ciddi anlam da çok muazzam bir durum.. Düşünsenize arkadaşlar siz bir nick belirliyorsunuz kendinize ve bir kaç video sonrasın da ve oyun için de ki düzenliliğiniz sayesin de piyasa da ki bütün metin2 pvp serverlerin de sizin kullanmış olduğunuz nicki diğer oyuncular kullanıyorlar ve bu insanı gururlandırıyor.

 

Nick seçimi her zaman önemli olmuştur çünkü sizi oynadığınız ve oynayacak olduğunuz bütün serverler de referans olarak gösteren tek şey sizin oyun içinde ki kullanmış olduğunuz nicktir..

Paylaş

Yorumlar