Metin2 Balık Botu Nedir

Siz değerli site üyelerimize metin2 de en çok kullanılan ve milyonlarca oyuncunun hakkının sürekli yendiği bir bottan bahsedeceğiz.. Evet arkadaşlar balık botundan söz ediyorum. Biliyorsunuz ki bu balık botu denen olay metin2 tr de daha çok kullanılmakta olup artık metin2 pvp serverlere kadar süre gelen bir sorun haline gelmiş bulunmaktadır..

 

metin2 TR de balık tutmak aslın da bundan bayağı bir önce çok zevkli halde sürerken bir gün geldi ve metin2 ye yönelik yazılım programcıları boş durmayarak hile yaratarak bu metin2 yi mahvetme yolunda ilk adımı attılar ve bu adım hepsinden çok büyük bir adımdı. metin2 de balık tutma olayı bayağı önem taşıyan bir eylemdi. Çünkü istiridyesinden tutun kılçığına kadar bütün malzemeleri para eden balıklar , artık balık botu yüzünden hiç bir şekil de para etmemeye başladı. Balık botunun satışını yapan insanlar yüzünden oyun içerisin de kurulan düzen bozuldu piyasalar mahvoldu ve ister istemez bunları da geçtim oyun için de oyuncuların bu balık botunu kullanan insanları gözleri ile gördükçe oyundan bir soğuma isteği gelmiş oldu.

 

Peki bu soruna çözüm bulmak zor muydu ? Hayır bu soruna çözüm bulmak zor değildi aksine metin2 tr yöneticilerini hiç zorlamayacak bir kaç bakım ile bu balık botu olayı fix olacak ve balık sorunu çözülerek eski metin2 ortamı geri sağlanacaktı.. Ancak biliyorsunuz ki metin2 tr diğer metin2 pvp serverler gibi yöneticilerle yakından irtibatta kalarak sorunlarınızı bildirebileceğiniz bir sistem olmadığından sorunlar sürekli sizler de kaldı ve sorunlarınızı bildirseniz bile bildirimlerinize cevapları günler haftalar aylar hatta seneler içerisin de cevap aldınız.. Siz bu bildirimlere cevap alıncaya kadar zaten balık botu kullananlar amaçlarına çoktan ulaşmış oluyor ve onlar ora da yaptıkları kara para ticaretinin keyiflerini sürerken sizler ise bir şekil de para kasarak hesabınızı geliştirmek adına çaba gösteriyorsunuz. Bu soruna karşılık bir çözüm bulamayan metin2 tr yönetimi bu soruna bu gün hala çözüm bulamamıştır..

Paylaş

Yorumlar