Metin2 Binek Eventi Nedir ? Nasıl Yapılır ?

Merhaba dostlar ;

Bugün sizlere biliyorsunuz ki metin2 tr ye yeni entegre edilen ve zamanı sürekli akşam 19:00 ile 21:00 arasında gerçekleşen metin2 bineğini ele geçir etkinliğinden bahsedeceğim.

 

Öncelikle bu etkinlik gayet hoş ve güzel bir etkinlik olmakla beraber hoş ve ticaret taraflı da güzel bir etkinliktir. Bu metin2 tr de daha çok anlaşılsa da bazı metin2 emek pvp serverler da da işlevi yüksek ve hazzı boldur. Şimdi bu bineğini ele geçir etkinliğinin amacı nedir ? neden bunu yapmak ister insan ? Şimdi biliyorsunuz ki binek olarak bizlerin çoğunlukla kullandığı ve yeniye yakın süre gelen yenilikler olmadan önce ki en iyi bineğimiz attı bizim metin2 tarihinde. Ancak at bindiğinizde ufaktan bir vuruş artışı sağlıyor vs.vs. idi. Ancak bu binekler bildiğiniz gibi değil bu binekler size toplam yanlış hatırlamıyorsam 5 adet özellik sunuyor. Bunlar ; Hp , canavarlara karşı güç , savunma , saldırı değeri vs.vs. idi. BU binekleri binek etkinliği başladığı sırada metinler keserek metinlerin içinden düşen sertfikalar ile ve bu sertfikaları devler diyarından düşen mutasyon ve evrim parşömenleri ile geliştirerek binilir hale getirebilirsiniz ve bu şekilde de verilen özllikleri bir hayli artıyor bu bineklerin böyle olunca.

 

Şimdi bu dediklerimizi yaptık peki elimiz de mutasyon parşömeni de var evrim parşömeni de var sertfika da var biz şimdi ne yapacağız ? Evet arkadaşlar elimiz de ki gerekli eşyalar toplandıktan sonra yapmanız gereken çok basit. Bu nesneleri topladıktan sonra seyise gideceksiniz ve seyiste sertfikayı binek ile değiştir seçeneğine tıklayacaksınız. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra size binek mührü verecek envaterinize sizin envaterinizden de sertfikayı alacak. Ama bunu ata binili olmadan yapın. Çünkü kabul etmez. Sonra sertfikayı değiştirince envaterinize gelen mühürü alıp seyisin üzerine sürükleyeceksiniz . Ardından seyisin üzerine sürükleyince size yanınızda evrim parşömeni varsa sizin bineğinizi 1 kat atlatır ve savunmanızı yada hp nizi ya da vuruşunuzu artmasına yardımcı olur. Tekrar arttırmak için tekrar sürüklerseniz seyise bu sefer mutasyon parşömenini alır ve sizi son seviye bir bineğe sahip kılar!

Paylaş

Yorumlar