Metin2 Pvp Loncalık İtem

Her geçen gün artan hayran kitlemiz ve bununla birlikte artan kitleden gelen yoğun makale taleplerinden birtanesini daha sizlere bildirmek üzere bu makalemizi yazacağız umarım sorusu olan arkadaşlar soru sordukları gibi okumayı da takip edip sorularının cevaplarını alabilirler, isterseniz hemen hiç hız kesmeden konumuzu sizlere biraz anlatalım ve ardından asıl konuya girerek sizleri bilgilendirelim. Evet arkadaşlar bugün ki konumuz yoğun soru ile ekibimize iletilen 'bu loncalık item nedir' adında bir makale hazırladık sizlere ve bugün de sizlere bu konu başlığı üzerinden bir çok mesaj vererek makalemize son verirken sizlerin aklında ki oluşan soru işaretlerini de kökten silmiş olacağız inşallah.

 

Bilindiği üzere oynanılan bütün metin2 serverlerinde gerek metin2 tr gerekse metin2 pvp serveler de illa ki duymuş olduğunuz bir item dizme yöntemi vardır , itemlerim loncalık gibisinden bir terim yerleştirilmiştir itemlerin düzeneğine be bu düzenek üzerinde ilerleme kat edilmiştir. Şimdi bu loncalık item nedir neyin nesidir nasıl yapılır isterseniz hemen ona da değinelim.

 

Evet arkadaşlar sizlere önce loncalık item kavramının açıklamasını yapayım. Loncalık item kavramı lonca savaşlarından çıkılarak ortaya gelen içerisin de efsun olarak kılıç bıçak çiftel hp ve ok savunmalarını barındıran itemlerin geneline verilen isimdir ; Loncalık İtem. Şimdi bir çoğunuz bu ne alaka diyebilirler ama öyle demesinler çünkü devamını okumaya devam ettikçe ne demek istediğimizi gayet iyi olarak anlayacaklarını düşünüyorum..

 

Loncalık item neden kılıç bıçak çiftel hp ok savunmalarını barındırıyor derseniz eğer bir lonca savaşına girdiğinizi düşününüz bu şekilde full + full yaptığınız bir çar hiç bir şekil de kolay kolay o lonca savaşın da ölmez karakteriniz pvp serverler de karşı rakip loncanın üyelerine karşı dayanabildiği kadar dayanarak sizi de savaşta hem güçlü kılar hem de loncanızı yapılan savaş boyunca kazanma olasılığınız tek bir oyuncu dahi olsa arttırarak belki savaşı kendi lehinizde kazanmanıza yardımcı olacaktır.

 

Evet arkadaşlar dediğimiz gibi loncalık item kavramı da bu bahsettiğimiz olaydan yola çıkarak gelmektedir.

Paylaş

Yorumlar