Metin2 Skill(Beceri) Gelişimi

Metin2 de nasıl master grandmaster ve perfect master skil yapılır ?

Merhaba değerli sitemiz takipçileri. Bugün ki makalemiz de bizlere yoğun istek üzerine gelen bir çok arkadaşımızın yapamadığı ve yaparken zorlandığı bir konuya değineceğiz.. Bu gün ki konumuz metin2 pvp server ya da metin2 tr de olan karakterlerimizin skil becerilerini geliştirmek hakkında bir yazı yazacağız.. Bir çok kişinin sorusunun cevabını bulacagi bir yazı olacağına şimdiden eminim..

 

Öncelikle biliyorsunuz ki metin2 tr de skilleriniz hiç bir zaman direk master yada direk grandmaster olarak ve yahut direk perfect master olarak başlamaz.. Bu görevlerin hepsi sizin karakterinizi geliştirerek gün gün yapacak olduğunuz bir işlemdir.. Bu işlemler sizleri biraz zorlasa da yapacak bir şey olmadan bunları yapma zorunluluğu kılıyor metin2 tr..

 

Öncelikle metin2 tr de ve yahut diğer metin2 pvp serverler emek server bölümlerinde skiller başlangıçta master olarak verilmiyorsa yapılacak işlem sırasıyla şudur ;

 

1-) Karakterinizin levelini 5 level yapacaksınız.

2-) Karakteriniz 5. seviyeye ulaştığı an da bütün bayrakların 1. Köylerin de bulunan beceri öğretmenlerinin yanlarına gideceksiniz.

3-) Öğretmenlerin yanına gidiş yaptığınız da sizlere seçeceğiniz beceri türünü soracak ve oradan istediğiniz bir beceri türünü seçeceksiniz.

4-) 5. Seviyedeyken size 4 adet beceri seçeneğini açma seçeneği verecek.

5-) Seçeceğiniz becerilerden 1 tanesini master yapmak için yapacak olduğunu işlem ise direk olarak çarınızın levelini yani seviyesini yükseltmek olacak.

6-) Karakterinizin levelini yükselttiğiniz de ise becerinizi arttırmak için pencere gelecek ve sizler de bu şekilde karakterinizin becerilerini yükselteceksiniz.

7-) İlk master skiliniz için gerekli skil seviyesi ise 17'dir. Bazı koşullarda 18 de ve 19 da hatta 20 de dahi açıldığı oluyor. Bu tür gecikmeler de sizleri ilerleyen zamanlar da zorlayacaktır aklınız da bulunsun..

 

İlk skili master açtıktan sonra beceri kitaplarını düşürerek metinlerin içinden elde ederek bu master olan beceriyi m10 a kadar yükseltip ardından son beceri kitabı ile G1 yani grand master yapmak olacaktır. Dediğim gibi pvp serverler için bu olay fark edebilir çünkü kimi oyunlar perfect başlar.

 

Skiliniz grand master olduktan sonra ise artık son seviye olarak skilinizi perfect master yapmak kalıyor.. Bu andan itibaren ise skilinizi perfect master yapmak için yapacak olduğunuz işlem ruh taşı elde edip bu ruh taşları ile skilinizi g10 dan sonra son 1 ruh taşı ile perfect master derecesine getirmek olacaktır..

Paylaş

Yorumlar