Metin2 pvp kullanıcı nasıl çekilir

Aslında bugün önemli konuya dokunacağız makalemiz de metin2 pvp server sahipleri ve ileri ki zamanlar da metin2 pvp serverler açacak olan geleceğin pvp server sahiplerine yönelik bir makale yazımız olacak.. Evet arkadaşlar biliyorsunuz ki piyasa da ki bütün metin2 pvp serverlerinin tek bir amacı var ; Oyuncu potansiyeli ve oyuncu artışı.. Her server sahibi ister serverin de 4 5 k kadar online görmeyi ancak o işler istemeyle olacak işler değil.. Sadece istemeyle olmuyor o yüzden bu durum biraz uğraşa bakıyor ve uğraştan daha çok derece de maddiyata bakıyor. Maddi durum olarak serverinize user çekmek için elinizi taşın altına koyup sağlam yerler de sağlam reklamlar sonucu serverinize istediğiniz user sayısını çeker ve istediğiniz açılış useri ile serverinizin açılışı gerçekleştirebilirsiniz..


Öncelikle sağlam reklam derken sağlam reklam vermek için sağlam da paraya ihtiyacınız var.. Biliyorsunuz ki şuan sosyal medya üzerinden reklamlar atılmakta ve eğer ki bir metin2 pvp serverler açıyor ve bu serverinize reklam ile user çekmek istiyorsanız en iyi useri çekebileceğiniz bir yer var orası da Facebook.. Facebook üzerinden yapılan reklamlar ile kendinize çok güzel oyuncu çekebilirsiniz ve bu şekil de çekilen userler ile serverinizi açılışta ya da açılıştan sonra ki olacak olan oyuncu potansiyeline göre ayarlayabilir ve bu sefer hem kendiniz serveriniz oyuncu olduğu için mutlu olursunuz hem de oyuncularınız da server oyuncu dolduğu için sevinir ve bırakmak için bir bahaneleri olmaz..

 

Facebook ile reklam verip user sayınızı yakaladığınız zaman olayı hemen bırakmayıp diğer sosyal medyalarda da reklamlarınızı hız kesmeden sürüdürürseniz eğer en başta yüksek bir bütçeniz de gitse ardından yaptığınız yatırımın karşılığını kat kat fazlası ile alacağınıza inanıyoruz bizler ve bu yüzden sizlere bu konular hakkın da bilgiler veriyoruz. Riski göze almadan iş yapan insan zaten korkan insandır ve bu tür bir işe giriyorsanız eğer hiiç bir şekil de korkmamanız gerekir gözünüzü kapatıp bu işe girmeniz gerekir..

Paylaş

Yorumlar