Sitemizin gelişimi sürüyor

Sitemizi açtık yaklaşık 2 ay gibi bir süre oldu kullanıcılarımız bize alıştı bizde onalra alışmaya çalışırken artık sitemiz yavaş yavaş gelişiyor ve metin2 pvp serverler kullanıcılarana yeni server bulma yönünde yardımcı oluyor ve görevini başarıyla tamamlıyor. Fazla olmasada şuanda ufak bir kitle bizi takip ediyor zaten büyükde de gözümüz yok biz kullanıcılarımızı memnun etme yolunda ilerliyoruz rakiplerimiz gibi saçma sapan hareketlerde bulunup kullanıcıyı siteye çekmeye çalışmıyoruz. Biz emek veriyoruz kullanıcılarımız bizi buluyor metin2 oynamak her yiğidin ahrcı değildir tabiki de metin2 pvp oynamak hele hiç değildir. Biz de bu kaliteli kulalnıcılarımıza göre server tanıtımları yapmaya çalışıyoruz.

Metin2 pvp sektörü hızla ilerliyor ever bu bir gerçek ama sektör de 5 para etmez insanlarda çok her önüne gelen metin2 server tanıtmaya çalışıyor ama saçma sapan işler yapıyolar bizim vizyonumuz kaliteli metin2 pvp suncuuları tanıtmak ve kullancılarımızı bir daha siteye sokmak. Her şey para değildir bizim için bir insanı bile mutlu etmek önemlidir biz bu mantıkla yola çıkıyoruz her zaman yakında rakiplerimiz bizi tanıyacak tabiki onlarada göstereceğiz metin2 serverler nasıl tanıtılır zaten bir çok rakibimiz bizi takip etmekte her yaptığımızı yapmakda. Ama hiç sorun yok çünkü taklitler asıllırını yüceltir demiştik.

Sitemiz bütün metin2 pvp serverler suncuularını kaplamaktadır hani işte böyle wslik pvp serverler , emek pvp serverler , orta pvp serverler gibi sitemizi kategorilere ayırmadık çünkü oyun başlıklarında bu bilgiler verilmekte ve yeterli olmaktadır fazla kalabalık yapmaya gerek yok.

Herşeyi boş verip sitemizle alakalı konuşmaya döneyim evet sevgili kullanıcılarımız bizi takip edebilirsiniz biz sizin güzel kaliteli metin2 pvp serverler tanıtımları yapmaya çalışıyoruz diğer rakiplerimiz gibi sitemizde konu olsun işte sitemiz dolu görünsün peşinde değiliz ve asla olmadık. Olanlarıda yok etmek için elimizden geleni yapacağız tabi çirkin olaylar bize yakışmaz biz onları sadece onlardan daha çok çalışarak yok edebiliriz bunu lütfen yanlış anlamayın biz metin2 pvp konusunda çok deneyimliyiz ve gücümüzü kullanacağız bizi takip eden kullanıcılarımıza tek tek selam eder buradan iyi oyunlar dileriz.

Metin2pvp-serverler.org Sitesi Yönetimi

Paylaş

Yorumlar